A Szentírás vándorútja a Nyíregyháza-Sóstói Református Egyházközségben
2017. augusztus 09.

A Nyíregyháza-Sóstói Református Egyházközségbe 2017. július 30- án érkezett meg a Vándorbiblia. A Nyíregyháza-Városi Református Egyházközség esperes-lelkipásztorának vezetésével, mintegy harminc fős gyülekezeti küldöttség érkezett a délutáni istentiszteletünkre.

Mielőtt a harang megszólalt volna, a Szabolcs Néptáncegyüttes szatmári táncokkal kedveskedett a templomba belépni szándékozó gyülekezetnek. A népviseletbe öltözött fiatalok kíséretében, Bibliával a kézben bevonultunk a templomba.

 

 „A Bibliát, ha felnyitod…” kezdetű énekkel nyitottuk meg az ünnepi istentiszteletet, majd az igehirdetést követően verses köszöntés hangzott el.

  

 

 Az istentisztelet befejeztével „500 év-500 perc” címmel 500 perces bibliaolvasás kezdődött gyülekezetünk tagjainak aktív részvételével.

Soli Deo Gloria