Húsvéti istentiszteleti rend Debrecenben
2018. április 01. - 02.

Az alábbiakban közöljük a debreceni egyházközségek, intézmények 2018. 04.01-i istentiszteleti rendjét:

 

Árpád tér:                          09.00:  Veres János
 
Bánk:                                 08.30: legátus
 
Csapókert:                         10.00:  Lakatos Zoltán             
 
Füredi úti templom:           10.00:  dr. Pótor Áron
 
Homokkert:                       10.00:  Szabó László                 17.00:    Szabó László
 
Józsa alsó:                          09.00:  Gacsályi Zsolt
Józsa-felső:                        11.00:  Gacsályi Zsolt
 
Kerekestelep:                     10.00:  legátus
 
Kistemplom-Ispotály:        06.00: Birinyi Lilla                        10.00:  Szakács György
 
Kossuth utca:                     06.00: Tóth-Mihala Veronika
 
                                           10.00:  Derencsényi István      
 
Lencztelep:                        10.00: Tamás Gergely
 
Mester utca:                       10.00:  Vincze András              17.00: legátus
 
Nagycsere:                         10.00:  ifj.Jenei Zoltán
 
Haláp:                                14.00:  ifj. Jenei Zoltán
 
Nagyerdő:                          08.30:  Püski Lajos
 
                                           10.30:  Püski Lajos                  
 
Nagysándor telep:              10.00:  Iszlai Endre
 
Nagytemplom:                   08.00:  Vad Zsigmond
 
                                           10.00:  Dr. Fekete Károly     
 
                                           18.00:  Tóth Dorottya Tünde
 
Szabadság telep:                10.00:  Nagy Gábor                  18.00: Nagy Gábor      
 
Széchenyi kert:                  08.00:  Prém Alexandra
 
                                           10.00:  Jenei Zoltán
 
                                           17.00:  Dr. Fekete Csaba         
 
Ebes:                                  09.45:  Bukáné Zakar Zsuzsa
 
Szepes:                               15.00:  ------
 
Kismacs:                            11.00:  Ráczné Veres Sára
 
Nagymacs:                         09.30:  Ráczné Veres Sára
 
Ondód, Kádár-dűlő 56.:    14.00:  Ráczné Veres Sára
 
Tégláskert:                         09.45:  Vas Sándor
 
Kenézy Kórház:
 
- Kápolna:                          10.00:  Daniné Biró Éva
 
Klinika:
 
- Bőr:                                 10.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- Kardiológia:                    11.00:  Cs. Kiss András
 
- I-es Bel.:                          11.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- III-as Bel.:                       10.00:  Cs. Kiss András
 
 
 
 
Az alábbiakban közöljük a debreceni egyházközségek, intézmények 2018. 04.02-i istentiszteleti rendjét:
 
 
Árpád tér:                          09.00:  Tóth Erzsébet
 
Bánk:                                 --------
 
Csapókert:                         10.00: Lakatos Zoltán              
 
Füredi úti templom:           10.00:  dr. Pótor Áron
 
Homokkert:                       10.00:  Szabó László                
 
Józsa alsó:                          09.00:  Gacsályi Zsolt
Józsa-felső:                        11.00:  Gacsályi Zsolt
 
Kerekestelep:                     10.00:  Buzás Dénes
 
Kistemplom-Ispotály:        10.00:  Zsoldos Tibor
 
Kossuth utca:                     10.00:  Laczkó Tímea
 
Lencztelep:                        10.00: legátus
 
Mester utca:                       10.00:  legátus                           17.00: legátus
Nagycsere:                         10.00:  -----
 
Haláp:                                14.00:  -----
 
Nagyerdő:                          10.30:  Gyatyel Péter               
 
Nagysándor telep:              10.00:  Iszlai Endre
 
Nagytemplom:                   08.00:  Molnár Szabolcs          
 
                                           10.00:  Oláh István
 
                                           18.00:  Káposztás Gábor
 
Szabadság telep:                10.00:   Nagy Gábor                 18.00: Nagy Gábor      
 
Széchenyi kert                   10.00:  Bartha Gyula
 
                                           17.00:  Prém Alexandra           
 
Ebes:                                  09.45:  Bukáné Zakar Zsuzsa
 
Szepes:                               15.00:  ------
 
Kismacs:                            11.00:  -------
 
Nagymacs:                         09.30:  ------
 
Ondód, Kádár-dűlő 56.:    14.00:  ------
 
Tégláskert:                         09.45:  Vas Sándor
 
Kenézy Kórház:
 
- Kápolna:                          10.00:  Daniné Biró Éva
 
Klinika:
 
- Bőr:                                 10.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- Kardiológia:                    11.00:  Cs. Kiss András
 
- I-es Bel.:                          11.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- III-as Bel.:                       10.00:  Cs. Kiss András