Nagypénteki istentiszteletet tartottak a Hajdú-Bihar Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben. Bölcskei Gusztáv református püspök igehirdetésében szólt a húsvét ünnepének fontosságáról, és emlékeztetett arra, hogy nagypénteken, a keresztyénség egyik legnagyobb ünnepén, a középpontban egy elítélt ember, Jézus áll.
- 2012/04/10